Na rynku istnieje ogromny wybór biustonoszy, a każda kobieta posiada ich w szafie co najmniej kilka sztuk. Inny bowiem biustonosz będzie potrzebny do pracy, inny założymy pod wieczorową suknię, a inny z kolei będzie potrzebny na wieczorny fitness. Bez wątpienia najistotniejszy jest rozmiar i krój. Dzisiaj przyjrzymy się popularnemu biustonoszowi gorsetowemu. Czym  zyskał sobie rzeszę wiernych fanek?

Inny niż wszystkie?

Najczęściej jest wybierany przez zwolenniczki stylu retro. Niewątpliwą cechą biustonosza gorsetowego, która zachęca do jego zakupu jest to, że pięknie modeluje biust, optycznie go powiększając, a tym samym poprawia wygląd całego kobiecego dekoltu. Przedłużona część dolna biustonosza pozwoli modelować całą górną część sylwetki, jednocześnie pozostając wygodna w użytkowaniu. Powinna również posiadać dodatkowe usztywnienia po bokach lub pod miseczkami aby zapobiegać zwijaniu się materiału. Modelem który idealnie nadaje się na biustonosz gorsetowy jest najczęściej balkonetka lub half-cup. Są to modele średnio zabudowane o mocno usztywnionym dole, eksponujące górną część biustu. Biustonosz ten zapewnia zatem świetne podtrzymanie i ułożenie biustu. Na pochwałę zasługuje fakt, że w wielu biustonoszach znajdują się odpinane ramiączka.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu, w której każda kobieta znajdzie coś dla odpowiedniego dla siebie. Zapewniamy wysoką jakość i wyselekcjonowane produkty a także szybką wysyłkę. Zakupy u nas to 100% satysfakcji.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *