Bez wątpienia rozmiar miseczki to najważniejsza rzecz jaką musimy ustalić zanim dokonamy wyboru odpowiedniego biustonosza. Najnowsze dane wskazują, że aż 70 % kobiet nosi źle dobrany biustonosz! Wiele kobiet dosłownie wzbrania się przed miseczką D, a myśl o miseczce E przywodzi negatywne skojarzenia. Kobiety bowiem odnajdują analogię między rozmiarem ubrań, a  rozmiarem biustonosza kojarząc zupełnie bezpodstawnie większe rozmiary biustonoszy z większymi rozmiarami noszonych przez nie ubrań. Tymczasem niejednokrotnie szczupła sylwetka może nosić rozmiar D lub E!

Czym zatem się kierować przy wyborze?

Ustalmy podstawowe dane!

Rozmiar biustonosza oznaczony jest zawsze cyfrą i literą np. 85 C. Na właściwy wybór biustonosza mają bowiem wpływ dwie dane- obwód biustu i obwód pod biustem. Liczba oznacza obwód pod biustem a litera obwód biustu. Rozmiar pod biustem sprawdzamy centymetrem pod samymi piersiami, bezpośrednio na skórze ciała. Centymetr powinien być lekko napięty i przylegać na tym samym poziomie z przodu jak i na plecach. Od uzyskanego wyniku odejmujemy 4 cm i zaokrąglamy w dół do najbliższego rozmiaru. Obwód biustu z kolei mierzymy bez naciągania centymetra. Centymetr musi idealnie przylegać, nie może być za luźny ani wżynać się w skórę. Od obwodu biustu należy odjąć rozmiar pod biustem. Następnie sprawdzić uzyskaną liczbę z rozmiarówką producenta.

Zapraszamy do naszego sklepu z bielizną https://byann.pl/. Wyróżniamy się jakością świadczonych usług i wyselekcjonowanymi produktami. Oferujemy Państwu także szybką wysyłkę i nie wygórowane ceny. Zakupy u nas to 100 % zadowolenia i satysfakcji.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *