Biustonosz to podstawowy element garderoby w szafie kobiecej. Każda z Pań posiada ich co najmniej 5 sztuk. Mimo, że na rynku pojawia się mnóstwo typów biustonoszy, powinien być on dobrany indywidualnie do naszych potrzeb. Nasza figura, kształt biustu a czasem nawet rodzaj ubrania decydują najczęściej o odpowiednim wyborze. Najnowsze dane wskazują, że aż 70 % kobiet posiada źle dobrany biustonosz! Przyjrzyjmy się co najczęściej spotkamy w sklepach?

Jaki rodzaj do jakiego biustu?

Dla piersi bardziej okrągłych najlepszym wyborem będzie biustonosz typu bardotka lub soft. Bardotka to biustonosz o średnim zabudowaniu, sztywnych miseczkach i pionowych fiszbinach bocznych. Jest to model który nadaje się do noszenia nawet bez ramiączek. Biustonosz typu soft to rodzaj miękkiego biustonosza występujący z fiszbinami lub bez. Dla kobiet karmiących lub o wiotkim biuście przeznaczone są biustonosze o pełnych, gdzie miseczka całkowicie okala piersi,  lub półpełnych, gdzie pierś jest okalana głównie od dołu, natomiast górna część pozostaje wyeksponowana. Do dużych dekoltów zakładajmy biustonosz typu plunge, który posiada spore odcięcie między piersiami. Mały dekolt z kolei dobrze się będzie czuł w towarzystwie biustonosza typu balkonetka czyli o średnim stopniu zabudowania.

Nasz sklep z bielizną oferuje Państwu szeroki wybór asortymentu, dzięki czemu trafiamy w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Zapewniamy doskonałą jakość w niewyśrubowanej cenie oraz szybką wysyłkę.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *